MÜFTÜLÜK

                                      AKPINAR MÜFTÜLÜĞÜ
İlçe Müftümüz Mustafa ARSLAN
                                Mustafa ARSLAN / Müftümüz
Müftülük Personeli  sağdan İbrahim KORKMAZ / Nafis KORKMAZ /  Ahmet BASRİOĞULLARI / Ümüt KARAKÜTÜK
                                                 Müftülük Personelimiz 
İl Müğftümüz Nimetullah ARVAS ile ve aynı zamanda İlçe Müftümüz Mustafa ARSLAN ile yapılan ilk aylık personel toplantısı 20.08.2008
İl Müftümüz Nimetullah ARVAS ile yapılan personel toplantısı

İlçe Müftümüz Mustafa ARSLAN ile yapılan ilk toplantı. 20/08/2008
Müftülük Hizmet Binası Girişi
                                       MÜFTÜLÜK BİNASI GİRİŞ
Müftülük Hizmet Binası yan Profil



                                                     MÜFTÜLERİMİZ

Mustafa ARSLAN   6. MüftümüzAdı Soyadı          : Mustafa ARSLAN
Doğum Yeri -Yılı  : YOZGAT / Yerköy 1960
Göreve Başlama  : 15.08.2008
Naklen Geldiği Yer :Çayıralan / YOZGAT








Bilal DOĞAN   5. MüftümüzAdı Soyadı
          : Bilal DOĞAN
Doğum Yeri -Yılı  : ÇANKIRI / Orta / 1960 
Görev Tarihleri  : 17.01.2003 - 24.07.2008
Naklen Gittiği Yer : Müftü Akyurt / ANKARA
Şu an Görev Yeri  : Devam ediyor







Bekir ERCAN   4. MüftümüzAdı Soyadı          : Bekir ERCAN
Doğum Yeri -Yılı  : Mucur / 1955 
Görev Tarihleri    : 19.11.1999 - 08.08.2002
Naklen Gittiği Yer : Müftü Sulakyurt/ KIRIKKALE 
Şu an Görev Yeri :  Müftü  Güdül / ANKARA






C. Cemal ÇIKRIK   3. MüftümüzAdı Soyadı          : C. Cemal ÇIKRIK
Doğum Yeri -Yılı  : Çaykara / 1957 
Görev Tarihleri    : 22.03.1995 - 06.09.1999
Naklen Gittiği Yer : Müftü Akyurt / ANKARA 
Şu an Görev Yeri : Pursaklar / ANKARA







Necati  KARA   2. MüftümüzAdı Soyadı          : Necati KARA
Doğum Yeri -Yılı  : Simav / 1960 
Görev Tarihleri    : 29.08.1991 - 06.03.1995
Naklen Gittiği Yer : Müftü Pazarlar / KÜTAHYA
Şu an Görev Yeri : İl Müftü Yrd. / KÜTAHYA







Mehmet ŞİMŞEKOĞLU  1. (İlk) MüftümüzAdı Soyadı          : Mehmet ŞİMŞEKOĞLU
Doğum Yeri -Yılı  : Yusufeli / 1961
Görev Tarihleri    : 10.09.1988 - 14.12.1990
Naklen Gittiği Yer : Müftü Çayeli / RİZE (16.06.1997)
Şu an Görev Yeri :  Müftü Altınova / YALOVA












Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: cafer aksoy( c.aksoy08hotmail.com ), 19.09.2010, 20:32 (UTC):
ilçenizde ve sizlerle görev yapmakşerefti,bu meslekte en iyi hizmeti o dönem yaptım,yolunuz düşerse hopaya beklerim slm hepinize.



Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
E-mail adresin:
Mesajınız:

 

Reklam
 
 
Eklenecek
 
Reklam
 
RADYO
 
Bu güne kadar 252126 ziyaretçikişi burdaydı!
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=